Marta Adamczyk

Marta Adamczyk

Radca Prawny, Mediator

W ramach praktyki bardzo często i z powodzeniem radca prawny Marta Adamczyk reprezentowała Klientów m.in. w sprawach z zakresu prawa cywilnego (w tym rodzinnego i cywilnego), gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy.

Praca w Sądzie Rejonowym w Kielcach I Wydział Cywilny m.in. na stanowisku asystenta sędziego pozwoliła radcy prawnemu Marcie Adamczyk wyspecjalizować się w niemalże każdej instytucji prawa cywilnego tj. podział majątku wspólnego, dział spadku, zniesienie współwłasności, zachowek, zasiedzenie.

Radca prawny Marta Adamczyk łączy wykonywanie zawodu z działalnością dydaktyczną, prowadząc na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach wykłady z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego, prawa autorskiego i własności przemysłowej.

Radca prawny Marta Adamczyk uzyskała wpis na Listę stałych mediatorów, prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Kielcach. Radca prawny Marta Adamczyk specjalizuje się w prowadzeniu mediacji m.in. z zakresu prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa administracyjnego.

W życiu zawodowym stawia na zaufanie, profesjonalizm, zaangażowanie oraz efektywną komunikację.