O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Marty Adamczyk z powodzeniem działa na rynku od 2017 roku, współpracując stale z Kancelarią Radcy Prawnego Katarzyny Niewygody (www.kielcekancelaria.pl). Współpraca ukierunkowana jest na osiąganie przez Klientów zarówno indywidualnych, jak i prowadzących działalność gospodarczą, zamierzonych rezultatów.

Kancelarie świadczą wyspecjalizowaną obsługę prawną, dostosowaną indywidualnie do potrzeb Klienta, co pozwala na zaplanowanie odpowiedniej strategii działania, mającej na celu wypracowanie optymalnych w danej sytuacji rozwiązań.

Kancelarie zapewniają profesjonalne, sumienne, rzetelne podejście do każdej sprawy. W swojej działalności kierują się zasadami etyki zawodowej, a do świadczonych usług podchodzą z największym zaangażowaniem.

Kancelaria m w swej ofercie zarówno stałą, jak i doraźną obsługę prawną przedsiębiorców oraz kompleksowy zakres usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych z niemal każdej dziedziny prawa, m.in. prawa cywilnego (a w jego ramach rodzinnego i spadkowego), gospodarczego, administracyjnego, karnego czy autorskiego.

Kancelaria za cel postawiła sobie pogłębianie wiedzy w zakresie specjalistycznych płaszczyzn prawa, ciągłe doskonalenie zawodowe, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom dotychczasowych, jak i przyszłych Klientów.